18 października – XXIX niedziela zwykła

• mieszkańcom Dłużki i Borku Mińskiego za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Mińska Mazowieckiego,
  • za ofiary na budowę kościoła mieszkańcom: Mińska Mazowieckiego z ul. Kusocińskiego, Chabrowej, Dębowej, Grabowej, Krasickiego, Paruzela oraz Dłużki. Dziękuję bardzo serdecznie ofiarodawcom i osobom, które podjęły się trudu zbierania ofiar.

Nabożeństwa różańcowe

Trwają NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE, które są odprawiane codziennie około godz. 18:00. We czwartki modlimy się o świętość naszych rodzin. Dzieci uczestniczące w nabożeństwach różańcowych otrzymują fragment układanki różańcowej. Za odmówienie jednej części różańca w kościele bądź kaplicy przed Najświętszym Sakramentem można zyskać odpust zupełny. Św. Jan Paweł II wzywał do odmawiania różańca, zachęcam aby każdy znalazł czas w październiku różaniec.

Kalendarze

Są jeszcze do nabycia kalendarze ścienne na rok 2021 w cenie 5 zł. Dochód przeznaczymy na budowę naszego kościoła.

Wypominki

Po Mszach świętych można zgłaszać zmarłych za, których będziemy się modlić w rocznych WYPOMINKACH. Pismo Święte poucza, że zbawienną rzeczą jest modlić się za tych co umarli.

W tym tygodniu w liturgii: jutro – bł. ks. Jerzego Popiełuszki męczennika, po Mszy świętej modlitwa przez wstawiennictwo bł. ks. Jerzego i błogosławieństwo relikwiami, we wtorek – św. Jana Kantego, w czwartek – św. Jana Pawła II, po Mszy świętej modlitwa przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i błogosławieństwo relikwiami. Dziś po Mszach świętych są zbierane ofiary do puszek na misje. Dziś podczas nabożeństwa różańcowego będziemy modlić się w intencji lekarzy i całego personelu medycznego.