25 października – XXX niedziela zwykła

• mieszkańcom Mińska Mazowieckiego za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Wólki Mińskiej,
  • za ofiary na budowę kościoła mieszkańcom Karoliny i Mińska Mazowieckiego z ul. Małaszczyckiej i Andersa. Dziękuję bardzo serdecznie ofiarodawcom i osobom, które podjęły się trudu zbierania ofiar.

Posługa lektoratu

Wczoraj w naszym kościele J. E. Ks. Bp Marek Solarczyk udzielił posługi lektoratu przygotowującym się przez rok ministrantom. Wśród nich sześciu naszym ministrantom. Nowo promowanym lektorom życzę wszelkich potrzebnych łask i wytrwałości w posłudze, a rodzicom gratuluję wychowania w wierze synów i Bożego Błogosławieństwa.

Nabożeństwa różańcowe

Dobiega końca październik, NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE, są odprawiane codziennie około godz. 18:00. W czwartek modlimy się o świętość naszych rodzin. Za odmówienie jednej części różańca w kościele bądź kaplicy przed Najświętszym Sakramentem można zyskać odpust zupełny. Św. Jan Paweł II wzywał do odmawiania różańca, zachęcam aby każdy znalazł czas w październiku różaniec.

Kalendarze

Są jeszcze do nabycia kalendarze ścienne na rok 2021 w cenie 5 zł. Dochód przeznaczymy na budowę naszego kościoła.

Wypominki

Po Mszach świętych można zgłaszać zmarłych za, których będziemy się modlić w rocznych WYPOMINKACH. Pismo Święte poucza, że zbawienną rzeczą jest modlić się za tych co umarli.

W tym tygodniu w liturgii: w środę – św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W przyszłą niedzielę – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – Msze święte: o godz. 9:00, 11:00 i 17:00. O godz. 16:00 Nieszpory za zmarłych i procesja w kościele z wypominkami
za zmarłych. Drugiego listopada (w poniedziałek) – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych Msze święte o godz. 8:00 i 17:00. O godz. 16:00 Nieszpory za zmarłych i procesja w kościele z wypominkami za zmarłych. W dniach od 3 do 8 listopada codziennie po Mszy świętej wieczornej będziemy modlić się za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach, aby zyskać dla polecanych w tej modlitwie odpust zupełny. Przez cały rok w I piątki miesiąca będziemy polecać zmarłych w wypominkach Miłosierdziu Bożemu we Mszy świętej.