Ekstremalna Droga Krzyżowa – zaproszenie

Ekstremalna Droga Krzyżowa

Ekstremalna, bo trzeba pokonać trasę minimum 40 km w nocy. Samotnie, lub w skupieniu. Bez rozmów i pikników. Musi boleć, byś opuścił swoją strefę komfortu i powiedział Bogu: jestem tutaj nie dlatego, że masz coś dla mnie zrobić, ale dlatego, bo chcę się z Tobą spotkać.
To droga do nowego życia.

Rozważania

Tegoroczne rozważania to świadectwa członków Wspólnoty Indywidualności Otwartych, którzy abstrakcyjne prawdy zmienili na własne doświadczenia duchowe. Rozważania więc nie są napisane, raczej dobrze przeżyte. Dlaczego? Bo oparte są na owocach ich życia. To dzięki nim możemy bardziej zrozumieć, że EDK znaczy radykalną zmianę.

Wyzwanie

W tym wyzwaniu najważniejsze jest dotarcie do granicy bólu. Do momentu, w którym wszystko mówi: czemu nie jestem w domu, w ciepłym łóżku. Ten, kto przekracza tę granicę, opuszcza strefę komfortu. Otwiera się na nowe wyzwania. A to daje szansę na kolejne decyzję o zmianie życia.

Zapraszamy serdecznie do lepszego poznania siebie i pogłębiania relacji z Bogiem!

Termin: 05.04.2019
Trasa 41 km: Niebieska – św. Michała Archanioła
Trasa 26 km: Biała – Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

Więcej szczegółów znajdziesz na stronach internetowych EDK

Nie zwlekaj! Zapisz się! Wyrusz!