Boże Narodzenie 2021. Życzenia

Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światłość wielką; nad mieszkańcami kraju mroków zabłysło światło. Pomnożyłeś radość, zwiększyłeś wesele. (…)
Albowiem dziecię się nam narodziło, Syn został nam dany, na Jego barkach spoczęła władza. Nazwano Go imieniem: Przedziwny Doradca, Bóg Mocny, Odwieczny Ojciec, Książę Pokoju.

księga Izajasza

 

Wspominając czas, kiedy Dziewica Maryja usłyszała od Anioła zapewnienie, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych i wypowiedziała
z wiarą: niech mi się stanie według twego słowa. Dzielę się z Wami radością z Bożego Narodzenia. Zatrzymajmy się w naszych zmyśleniach nie tylko nad wiarą w istnienie Boga, lecz wiarą Bogu, który z miłości stał się dla nas człowiekiem, by dać nam zbawienie. Zdobądźmy odwagę,
aby Duch Święty działał w nas z mocą, która od Boga pochodzi. Idźmy i głośmy naszym życiem światu Boga, który nas kocha i wzywa do miłości.

Życzę Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszej parafii i Gościom Bożego Błogosławieństwa, oraz wszelkich potrzebnych łask. Niech Zbawca napełni Wasze serca wiarą, nadzieją, miłością, niech obdarzy Was pokojem i radością, niech pomaga odkrywać i realizować Dobro przez wszystkie
dni nadchodzącego Nowego 2022 Roku.

Szczęść Boże!

Wasz proboszcz