Droga Krzyżowa z rozważaniami błogosławionego Jana Pawła II

– Dusza (św. Siostra Faustyna): Brak zdrowia wstrzymuje mnie na drodze świętości, nie mogę spełniać obowiązków, ot, jestem takim popychlem. Nie mogę się umartwiać, pościć surowo, jak czynili święci; (87) to znów nie dowierzają, że jestem chora, i przyłącza się do fizycznego cierpienia – moralne, i wiele z tego wypływa upokorzeń. Widzisz, Jezu, jak tu zostać świętą?

– Jezus: Dziecię, prawda, to wszystko jest cierpieniem, ale innej drogi nie ma do nieba, prócz drogi krzyżowej. Ja sam przeszedłem ją pierwszy. Wiedz o tym, że jest to najkrótsza i najpewniejsza droga.

z “Dzienniczka” św. Siostry Faustyny

Transmisja Drogi Krzyżowej odprawionej w naszej parafii 13 marca 2020r.

Zapraszamy również do przeżycia Drogi Krzyżowej z rozważaniami błogosławionego Jana Pawła II.

Zilustrowana ona została zdjęciami stacji Drogi Krzyżowej znajdującymi się w naszym kościele.