21 kwietnia – niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

• mieszkańcom Karoliny Zdroje za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy czwartek (25 kwietnia) proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny,
  • Panom za pomoc w przygotowaniu grobu pańskiego i ciemnicy, Paniom za dekorację kościoła kwiatami. Dziękuję lektorom oraz ministrantom za profesjonalne i piękne przygotowanie liturgii podczas Triduum Paschalnego. W szczególny sposób dziękuję druhom strażakom z OSP Dłużka za trzymanie honorowej warty przy grobie Pana Jezusa. Panu organiście, młodzieży z naszej scholi za wspaniałą oprawę muzyczną, piękny śpiew w czasie Triduum. Dziękuję wszystkim, którzy znaleźli czas na adorację Pana Jezusa w ciemnicy i grobie. Wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać!
  • dziękuję bardzo serdecznie pewnej rodzinie z Mińska Mazowieckiego za ofiarę pieniężną przekazaną na zmianę nagłośnienia w naszym kościele. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Zbiórka na KUL

Przypominam, że dziś Msze św. o godz. 10:30 i 12:00. Jutro o godz. 9:00; 10:30; 12:00. Ofiary składane w dniu jutrzejszym do puszek będą przeznaczone na KUL.

Nowenna

Trwa nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego. Codziennie o godz. 15:00 jest odmawiana koronka do Bożego Miłosierdzia. W niedzielę, w święto Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka, możliwość adoracji Pana Jezusa. Za odmówienie koronki przed Najświętszym Sakramentem można zyskać odpust zupełny. Bardzo proszę, aby każda rodzina wzięła udział w tym zawierzeniu się Bogu. Adoracja będzie do Mszy św. wieczornej. Nie będzie Mszy dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej – zapraszam na Mszę o godz. 11:00.

Pomoc dla pana Artura

W przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar na pomoc w leczeniu naszego parafianina – pana Artura.

Spotkanie dla grup

Zapraszam do kaplicy na spotkanie świąteczne, w przyszłą niedzielę na godz. 14:00 wszystkie grupy parafialne: koła różańcowe, lektorów, ministrantów, scholanki, sypaczki, bielanki.

Oktawa Wielkanocy

Z racji uroczystej oktawy Wielkanocy w najbliższy piątek można spożywać pokarmy mięsne.

Odpust parafialny

W najbliższy piątek – święto naszej parafii – odpust ku czci Matki Bożej Dobrej Rady. Rano Msza św. o godz. 7:00, Uroczystą sumę odpustową z procesją o godz. 18:00 odprawi Kanclerz naszej Diecezji ks. prałat Dariusz Szczepaniuk. Zapraszam wszystkie grupy parafialne do udziału we Mszy św. i procesji.