Transmisja Mszy św. i nabożeństw

Aktualizacja 01.06.2020 godz. 12:00

Z powodu zniesienia ograniczeń co do ilości osób uczestniczących w nabożeństwach w kościołach, w niedzielę 31.05.2020 zakończyliśmy nadawanie Mszy św online z naszej świątyni. Zapraszamy serdecznie do pełnego uczestnictwa w Eucharystii oraz w nabożeństwach w naszym kościele.

Dziękujemy jednocześnie bardzo serdecznie osobom, dzięki którym dotychczasowe transmisje mogły się odbyć.

Aktualizacja 16.05.2020 godz. 22:00

Bieżące transmisje online Mszy św.
Nadal transmitujemy Mszę św. w każdą niedzielę, o godzinie 11:00 – transmisja na Facebooku.
Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w nabożeństwach.

Od 17 maja w kościołach może przebywać maksymalnie jedna osoba na 10 metrów kwadratowych. Oznacza to, że wewnątrz naszej świątyni w czasie Mszy, nabożeństw, czy indywidualnej adoracji może być maksimum 60 wiernych, nie licząc kapłanów i służby liturgicznej ołtarza.

UWAGA! Przypominamy, że obowiązek noszenia masek zakrywających usta i nos dotyczy również kościołów. Prosimy o stosowanie się do tych wymogów.

Aktualizacja 04.05.2020 godz. 08:00

Bieżące transmisje online Mszy św.
Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w nabożeństwach.

Od 20 kwietnia w kościołach może przebywać maksymalnie jedna osoba na 15 metrów kwadratowych. Oznacza to, że wewnątrz naszej świątyni w czasie Mszy, nabożeństw, czy indywidualnej adoracji może być maksimum 38 wiernych, nie licząc kapłanów i służby liturgicznej ołtarza.

Aktualizacja 18.04.2020 godz. 12:00

Niedziela, godzina 11:00 – transmisja Mszy św na Facebooku

Przypominamy, że dotychczasowe ograniczenie liczy wiernych w polskich kościołach do pięciu obowiązuje do 19 kwietnia włącznie. Od 20 kwietnia (poniedziałek) w kościołach może przebywać maksymalnie jedna osoba na 15 metrów kwadratowych. Oznacza to, że wewnątrz naszej świątyni w czasie Mszy, nabożeństw, czy indywidualnej adoracji może być maksimum 38 wiernych, nie licząc kapłanów i służby liturgicznej ołtarza.

Aktualizacja 12.04.2020 godz. 11:00

Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny nadamy online transmisję Mszy św. o godzinie 10:30
Serdecznie zapraszamy do oglądania i duchowego uczestnictwa za pośrednictwem Facebooka.

Przypominamy, że dotychczasowe ograniczenia liczy wiernych w polskich kościołach do pięciu zostało przedłużone do 19 kwietnia. Oznacza to, że wewnątrz świątyni w czasie Świąt Wielkiej Nocy i później, do 19 kwietnia, w czasie Mszy, nabożeństw, czy indywidualnej adoracji może być maksimum pięcioro wiernych, nie licząc kapłanów i służby liturgicznej ołtarza.

UWAGA! Przypominamy, że posiadanie konta na Facebooku nie jest wymagane do odtwarzania transmisji online. Każdy, kto kliknie w link Facebooka będzie miał dostęp do transmisji na żywo.

Aktualizacja 05.04.2020 godz. 20:00

Zapraszamy do uczestnictwa online we Mszach i nabożeństwach w Wielkim Tygodniu

Porządek transmisji nabożeństw w Triduum Paschalne:

• Wielki Czwartek – o godz. 18:00,
  • Wielki Piątek – o godz. 18:00,
  • Wielka Sobota – o godz. 19:00,
  • Niedziela, Rezurekcja – o godz. 6:00,

Ze względu na konieczność uczestnictwa w liturgii wielkotygodniowej większej liczby asysty przy ołtarzu, prosimy o łączność duchową i uczestnictwo w nabożeństwach nadawanych na żywo na naszym Facebooku.

Aktualizacja 24.03.2020 godz. 24:00

Bieżące transmisje online Mszy św. i nabożeństw z naszego kościoła:
Środa 25.03.2020: Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, godzina 17:30 – transmisja Mszy św na Facebooku
Piątek 27.03.2020: Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, godzina 18:30 – transmisja nabożeństwa na Facebooku
Niedziela 29.03.2020: Msza św., godzina 11:00 – transmisja Mszy św na Facebooku
Niedziela 29.03.2020: Gorzkie Żale, godz 16:30 – transmisja nabożeństwa na Facebooku

Prosimy o przekazanie informacji wszystkim zainteresowanym i zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w nabożeństwach online.

Aktualizacja 18.03.2020 godz. 21:00

20.03.2020 będziemy uczestniczyć w Męce naszego Pana Jezusa Chrystusa transmitowanej na żywo z naszego kościoła na naszym Facebooku w piątek o godzinie 18:30.
Kościół jako budynek będzie pusty i zamknięty ale KOŚCIÓŁ tworzymy my, wierzący ludzie. Łączymy się duchowo w tym wyjątkowym dla nas czasie.
Zapraszamy serdecznie!

Podobnie jak w ubiegłym tygodniu, również w najbliższą niedzielę, 22.03.2020 o godzinie 11:00 będziemy transmitować na żywo na naszym profilu Facebookowym Mszę św. z naszego kościoła.

Zapraszamy serdecznie i prosimy o przekazanie informacji swoim bliskim i znajomym.

Aktualizacja 14.03.2020 godz. 14:00

Msza św z niedzieli 15.03.2020 z godz. 11:00 będzie transmitowana na żywo na naszym Facebooku

Również na Facebooku przeprowadzimy transmisję z nabożeństwa Gorzkich Żali, 15.03.2020 o godz. 16:30. Nie będzie możliwości uczestniczenia w Gorzkich Żalach w kościele.

UWAGA! Posiadanie konta na Facebooku nie jest wymagane do odtwarzania transmisji online. Każdy, kto kliknie w link Facebooka będzie miał dostęp do transmisji na żywo.