Msze święte i nabożeństwa

Wtorki:

Pozostałe dni powszednie:

Roraty w czasie Adwentu:

W czasie Rorat nie ma Mszy św. po południu.

Koronka do Bożego Miłosierdzia

15 minut przed każdą Mszą świętą – Koronka do Bożego Miłosierdzia, a 30 minut przed każdą Mszą możliwość spowiedzi.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu

W każdy I piątek i I sobotę miesiąca – wystawienie Najświętszego Sakramentu w kościele od godz. 16:30 do 17:30. Jest możliwość korzystania ze spowiedzi. Spowiedź odbywa się także 30 minut przed każdą Mszą świętą.
Zapraszamy serdecznie na chwilę osobistej adoracji.

Nabożeństwa majowe i czerwcowe

W maju i czerwcu bezpośrednio po Mszy świętej na godz. 17:30 – czyli około godziny 18:00

Droga Krzyżowa

W każdy piątek Wielkiego Postu o godzinie 18:00.

Wszystkich, którzy nie mogą być w tym czasie w kościele zapraszamy do osobistego rozważania Drogi Krzyżowej. Pomóc w tym mogą rozważania zamieszczone na naszej stronie internetowej, które zilustrowane zostały stacjami Drogi Krzyżowej z naszego kościoła.
Zapraszamy serdecznie na chwilę osobistej refleksji.

Odwiedziny chorych w domach

W każdą I sobotę miesiąca od godz. 10:00 ksiądz odwiedza chorych w domach z posługą sakramentalną. Prosimy rodziny zainteresowanych osób, które pragną być objęte tą posługą, o zgłoszenie się do księdza w kancelarii bądź w kościele.