9 maja – VI niedziela Wielkanocy

• rodzicom dzieci, które przystąpiły do I Komunii Świętej za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższym tygodniu proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła rodziców dzieci, które będą przeżywały I rocznicę Komunii Świętej,

Rocznica I Komunii Świętej

W przyszłą niedzielę w naszej wspólnocie parafialnej o godz. 9:00 rocznica I Komunii Świętej. Pamiętajmy w modlitwie o dzieciach przygotowujących się do rocznicy i o ich rodzinach. Bardzo serdecznie proszę aby osoby, które nie są spokrewnione z dziećmi przeżywającymi I rocznicę Komunii uczestniczyły we mszach poza godz. 9:00.

Majówki

Trwa maj, w którym podczas nabożeństw oddajemy cześć Najświętszej Maryi Pannie. Nabożeństwa majowe podobnie jak w latach ubiegłych są bezpośrednio po Mszy świętej czyli około godz. 18:00.

Spotkanie

Dziś po nabożeństwie majowym spotkanie dla młodzieży, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania.

W tym tygodniu w liturgii: w czwartek – Najświętszej Maryi Panny z Fatimy, w piątek – św. Macieja Apostoła, w przyszłą niedzielę – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od piątku rozpoczyna się nowenna do Ducha Świętego. Dziś po Mszach świętych są zbierane ofiary do puszek na Seminarium w naszej Diecezji.

Sakrament małżeństwa

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Mateusz KACPRZYK – kawaler z parafii tutejszej
i Martyna DYBAŚ – panna z parafii Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim – zapowiedź druga

Piotr Sebastian KASZEWSKI – kawaler z parafii tutejszej
i Wioletta SZUBA – panna z parafii tutejszej – zapowiedź druga

Narzeczonych polecajmy modlitwie, jeśli ktoś zna przeszkody między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.