9 lutego – V niedziela zwykła

• mieszkańcom Karoliny Zdroje za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny,
  • Paniom: Danucie Klimek, Teresie Rogala, Panom: Marianowi Klimkowi, Janowi Bieńkowskiemu, Robertowi Zapertemu, Mateuszowi Kowalskiemu za rozebranie dekoracji bożonarodzeniowych. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

1% podatku

Zachęcam do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Caritas Diecezji Warszawsko – Praskiej KRS 0000223182 z dopiskiem Caritas Wólka Mińska, wówczas część pozyskanej kwoty otrzyma nasza parafia. Więcej informacji na plakacie w tablicy ogłoszeń.

W tym tygodniu w liturgii wspomnienie: jutro – św. Scholastyki dziewicy, we wtorek – Światowy Dzień Chorego, w piątek – św. Cyryla mnicha i Metodego bp, patronów Europy. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na chorych objętych opieką Caritas naszej Diecezji.

Sakrament małżeństwa

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

Marcin MICHALAK – kawaler z parafii tutejszej
i Daria MICHALAK z. d. BIELICKA – panna z parafii tutejszej zapowiedź pierwsza

Narzeczonych polecajmy modlitwie, jeśli ktoś zna przeszkody między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.