8 września – XXIII niedziela zwykła

Polska pod Krzyżem

Osoby zainteresowane wyjazdem 14 września do Włocławka na wspólną modlitwę „Polska pod Krzyżem” zapraszam na pielgrzymkę. Więcej informacji na plakacie w tablicy ogłoszeń.

• mieszkańcom Mińska Mazowieckiego za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Wólki Mińskiej,
  • Panom: Marianowi Klimkowi, Michałowi Kowalczykowi, Janowi Bieńkowskiemu, Robertowi Zapertemu, Przemkowi Kruszewskiemu za pomoc przy parafii, serdeczne Bóg zapłać!
  • Paniom: Małgorzacie Paszkowskiej, Ewie Rogali, Alinie Makos za przygotowanie obiadów dla panów układających granit w naszym kościele.
  • za ofiary na budowę Kościoła mieszkańcom: Borku Mińskiego; Mińsk Mazowiecki ul. Sikorskiego;Wólki Mińskiej ul. Bocznej, Bratniej, Brzozowej, Krótkiej, Mazowieckiej, Prostej, Wspólnej, Olszowej, Cichej, Wiosennej, Tęczowej, Koszykowej.Dziękuję bardzo serdecznie ofiarodawcom i osobom, które podjęły się trudu zbierania ofiar.

Spotkania modlitewne w Osinach

W Karmelu w Nowych Osinach odbywają się spotkania modlitewne we wtorki o godz. 19:30. Więcej informacji na obrazkach przy wyjściu z kościoła.

Msza św. dla dzieci klas IV

W przyszłą niedzielę (15 września) Msza święta o godz. 12:15 dla dzieci klas IV i ich rodziców przygotowująca do I rocznicy Komunii Świętej.

Dla dzieci

Dzieci uczestniczące we Mszach świętych zapraszam po karteczki do zakrystii ministranckiej.

Zebranie mieszkańców Wólki Mińskiej

Jutro 9 września o godz. 19:00 w salce przy plebanii zebranie mieszkańców Wólki Mińskiej w sprawie podziału funduszu sołeckiego.

Zbiórka ofiar na Seminarium Duchowne

W dniu dzisiejszym po Mszach świętych zbiórka do puszek ofiar na Seminarium Duchowne.

W tym tygodniu w liturgii w piątek – św. Jana Chryzostoma bp i doktora Kościoła, w sobotę – święto Podwyższenia Krzyża Świętego.