7 lutego – V niedziela zwykła

• mieszkańcom Mińska Mazowieckiego za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Wólki Mińskiej,
  • Panu Andrzejowi Bazylowi za troskę i odśnieżenie terenu przy kościele,
  • Paniom: Danucie Klimek, Alinie Makos, oraz Panom: Marianowi Klimkowi, Michałowi Kowalczykowi, Janowi Bieńkowskiemu, Marcinowi Wojciechowskiemu, Robertowi Zapertemu, Dawidowi Radłowskiemu, Jakubowi Tarczyńskiemu za pomoc w rozebraniu dekoracji bożonarodzeniowych. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Kurs przedmałżeński

W piątek 12 lutego o godz. 19:00 w kościele rozpocznie się kurs przedmałżeński. Zakończy się w sobotę 13 lutego. Kurs będzie przeprowadzony przez dwa dni, ze względów na zachowanie bezpieczeństwa sanitarnego. Zapraszam narzeczonych, którzy w najbliższym czasie zamierzają zawrzeć Sakrament małżeństwa.

W tym tygodniu w liturgii: w środę – św. Scholastyki, w czwartek – Światowy Dzień Chorego. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na chorych objętych opieką «Caritas» naszej diecezji.

1% podatku

Zachęcam do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Caritas Diecezji Warszawsko – Praskiej KRS 0000223182 z dopiskiem Caritas Wólka Mińska, wówczas część pozyskanej kwoty otrzyma nasza parafia.