7 lipca – XIV niedziela zwykła

• mieszkańcom Wólki Mińskiej za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny Zdroje,
  • Panu: Marianowi Klimkowi za pomoc przy parafii, serdeczne Bóg zapłać!
  • za ofiary na budowę Kościoła mieszkańcom Mińska Mazowieckiego ul. Krasickiego, Paruzela; Karoliny i Mińska Mazowieckiego ul. Małaszczyckiej, Andersa. Dziękuję bardzo serdecznie ofiarodawcom i osobom, które podjęły się trudu zbierania ofiar.
  • Państwu: Ninie Niedziałek i Krzysztofowi Grudniowi oraz Marcie Felczyk i Rafałowi Wocialowi, którzy wczoraj zawarli sakrament małżeństwa za udekorowanie kościoła kwiatami. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

W tym tygodniu w liturgii: jutro – św. Jana z Dukli, w czwartek – św. Benedykta opata patrona Europy, w piątek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu bp i męczennika, w sobotę – św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

Wakacje

Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Wyjeżdżając pamiętajmy o praktykach religijnych, aby być świadkami wiary. Troszczmy się o godny chrześcijanina strój w miejscach sakralnych. Wszystkim wyjeżdżającym życzę udanego wypoczynku i bezpiecznego powrotu.