6 NIEDZIELA ZWYKŁA 12 LUTY 202

Zbiórka ofiar na rzecz mieszkańców Syrii i Turcji

Zgodnie z apelem Konferencji Episkopatu Polski i dekretem Ordynariusza Warszawsko – Praskiego Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Romualda Kamińskiego dzisiaj po Mszach Świętych przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka ofiar do puszek na rzecz mieszkańców Syrii i Turcji, którzy ucierpieli w trzęsieniu ziemi.

Dziękuję

• drogim Parafianom i Gościom za obecność na tej Mszy św. i wspólną modlitwę
  • mieszkańcom Mińska Mazowieckiego za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Wólki Mińskiej.
  • Robertowi ZAPERTEMU za pomoc przy parafii w minionym tygodniu. Serdeczne Bóg zapłać!

Msza przygotowująca dzieci do I Komunii Św.

Msza św. przygotowująca dzieci do I Komunii Świętej odbędzie się dzisiaj o godz. 12:15. Serdecznie zapraszam dzieci wraz z rodzicami.

Święto Świętych Cyryla i Metodego

We wtorek, 14 lutego, będziemy obchodzili święto Świętych Cyryla i Metodego – Patronów Europy. Żyli w IX wieku, pochodzili z miasta Saloniki w cesarstwie bizantyńskim. Znali wiele języków, dzięki czemu podjęli wiele udanych wypraw misyjnych.

Ferie zimowe

W naszym województwie rozpoczął się czas ferii zimowych. Zwłaszcza dzieciom życzę udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Msza przygotowująca dzieci do rocznicy I Komunii Św.

Msza św. przygotowująca dzieci do rocznicy I Komunii Świętej odbędzie się za tydzień o godz. 12:15. Serdecznie zapraszam dzieci wraz z rodzicami.

Koncert Organowy

Koncert Organowy oraz Koncert Chóru odbędzie się w naszej świątyni w przyszłą niedzielę, 19 lutego o godz. 18:00. Koncert odbędzie się pod kierownictwem Jakuba PLASA, organisty Bazyliki Mniejszej pw. Wniebowzięcia NMP w Węgrowie. Serdecznie zapraszam. Będzie to jednocześnie ostatni dzień pracy naszego organisty, pana Jakuba Barańskiego. Już teraz składam mu serdeczne podziękowanie za wieloletnią pracę w naszej Parafii. Jednocześnie chciałem zaznaczyć, że pan Jakub rezygnuje z pracy z powodów osobistych i rodzinnych. Nie jest to wynikiem jakichś nieporozumień. Znam się z Nim już ponad 20 lat. Za tydzień o godz. 11:00 odbędzie się Msza św. dziękczynna za Jego posługę w naszej wspólnocie.

Życzenia

Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki MB Dobrej Rady.