6 NIEDZIELA WIELKANOCNA 14 MAJA 2023

Uroczystość I Komunii świętej

Dzisiaj Dzieci przeżywają Uroczystość I Komunii świętej. Pamiętajmy o Nich w modlitwie by ten Sakrament zawsze przyjmowały z głęboką wiarą i czystym sercem. Módlmy się także za ich rodziców, chrzestnych i bliskich, aby byli wsparciem dla Nich i zawsze dawali dobry przykład chrześcijańskiego życia.

Dziękuję:

• drogim Parafianom i Gościom za obecność na Mszy św. i wspólną modlitwę
  • rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła rodziców dzieci rocznicowych
  • Paniom, które opieliły skalniak przy Matce Bożej
  • Robertowi ZAPERTEMU za pomoc przy parafii w minionym tygodniu

Ofiary na Seminarium Duchowne

Dzisiejsze ofiary składane do puszek są przeznaczone na nasze Seminarium Duchowne.

Doroczne Dni modlitw o urodzaje

W poniedziałek rozpoczniemy doroczne Dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące.

Świętego Andrzeja Boboli

We wtorek, 16 maja, przypada święto patrona Polski, Świętego Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.

Nowenna

W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowenna będzie włączona do nabożeństw majowych.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego Tego dnia Dzieci z naszej Parafii na Mszy św. o godz. 9:00 będą przeżywały rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. W poniedziałek o godz. 18:30 odbędzie się pierwsza próba przed tą uroczystością. Na próbę GENERALNĄ zapraszam w czwartek na godz. 18:30. Spowiedź odbędzie się w piątek od godz. 16:00.

Nabożeństwa majowe

Serdecznie zapraszam do naszej świątyni na nabożeństwa majowe codziennie na godz. 18:00.