6 lutego – V niedziela zwykła

• Mieszkańcom Dłużki i Borku Mińskiego za posprzątanie naszego kościoła. W piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Mińska Mazowieckiego,
  • Panu Andrzejowi Bazylowi za troskę i odśnieżenie terenu przy kościele,
  • Panom: Marianowi Klimkowi, Robertowi Zapertemu za pomoc przy parafii, bardzo serdeczne Bóg zapłać!
  • Paniom: Urszuli Michalskiej, Teresie Dudek, oraz Panom: Marianowi Klimkowi, Michałowi Kowalczykowi, Grzegorzowi Kowalczykowi, Janowi Bieńkowskiemu, Janowi Tarczyńskiemu, Robertowi Zapertemu, Leszkowi Jackiewiczowi, Wojciechowi Jackiewiczowi, Dawidowi Radłowskiemu, Jakubowi Tarczyńskiemu za pomoc w rozebraniu dekoracji Bożonarodzeniowych. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

W tym tygodniu w liturgii wspomnienie: w czwartek – św. Scholastyki, w piątek – Światowy Dzień Chorego. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na chorych objętych opieką «Caritas» naszej diecezji.

1% podatku

Zachęcam do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej KRS 0000223182 z dopiskiem Caritas Wólka Mińska, wówczas część pozyskanej kwoty otrzyma nasza parafia. Informacje z numerem KRS są wyłożone przy wyjściu z kościoła.