5 lipca – XIV niedziela zwykła

• mieszkańcom Dłużki i Borku Mińskiego za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Mińska Mazowieckiego,
  • Panu Marianowi Klimkowi za pomoc przy parafii, bardzo serdeczne Bóg zapłać!
  • rodzicom dzieci, które w ubiegłą niedzielę przeżywały I rocznicę Komunii świętej za ofiarę 1700 zł przekazaną dla parafii na kontynuację budowy naszego kościoła. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!
  • za ofiary na budowę Kościoła mieszkańcom: Mińska Mazowieckiego ul. Krasickiego, Paruzela, Kusocińskiego; Dłużki; Karoliny i Mińska Mazowieckiego ul. Małaszczyckiej, Andersa. Dziękuję bardzo serdecznie ofiarodawcom i osobom, które podjęły się trudu zbierania ofiar.

Modlitwa różańcowa

Zachęcam do modlitwy różańcowej w rodzinach codziennie o godz. 20:30 w intencji o zatrzymanie epidemii wirusa, siły i zdrowie dla personelu medycznego.

W tym tygodniu w liturgii: jutro – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w środę – św. Jana z Dukli, w sobotę – św. Benedykta opata patrona Europy.

Sakrament małżeństwa

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
Damian WILK – kawaler z parafii tutejszej
i Aleksandra KOWALIK – panna z parafii tutejszej zapowiedź druga
Narzeczonych polecajmy modlitwie, jeśli ktoś zna przeszkody między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.

Wakacje

Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Wyjeżdżając pamiętajmy o praktykach religijnych, aby być świadkami wiary. Troszczmy się o godny chrześcijanina strój w miejscach sakralnych. Wszystkim wyjeżdżającym życzę udanego wypoczynku i bezpiecznego powrotu.