4 października – XXVII niedziela zwykła

Nabożeństwa różańcowe

Rozpoczęły się NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE, które są odprawiane codziennie około godz. 18:00. W październiku nie ma we wtorki mszy świętej rano. W każdy czwartek października modlimy się o świętość naszych rodzin. Dzieci uczestniczące w nabożeństwach różańcowych otrzymują fragment układanki różańcowej. Za odmówienie jednej części różańca w kościele bądź kaplicy można zyskać odpust zupełny. Św. Jan Paweł II wzywał do odmawiania różańca, zachęcam aby każdy znalazł czas w październiku różaniec.

• mieszkańcom Karoliny Zdroje za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny,
  • Paniom: Danucie Klimek, Teresie Rogali za przygotowanie dekoracji na październik, bardzo serdeczne Bóg zapłać!
  • za ofiary na budowę Kościoła mieszkańcom Mińska Mazowieckiego ul. Sikorskiego. Dziękuję bardzo serdecznie ofiarodawcom i osobom, które podjęły się trudu zbierania ofiar.
  • Państwu: Ewelinie Kunce i Damianowi Zdanowiczowi oraz Aleksandrze Gielo i Michałowi Ochmanowi, którzy wczoraj zawarli sakrament małżeństwa za udekorowanie naszego kościoła kwiatami. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Kalendarze

Są do nabycia kalendarze ścienne na rok 2021 w cenie 5 zł. Dochód przeznaczymy na budowę naszego kościoła.

XX Dzień Papieski

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XX Dzień Papieski, tegoroczne hasło brzmi «Totus Tuus». Po każdej Mszy świętej będą zbierane ofiary do puszek na Fundację «Dzieło nowego tysiąclecia» przeznaczane na stypendia dla młodzieży z ubogich rodzin. Również w przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na dom św. S. Faustyny.

W tym tygodniu w liturgii: jutro – św. S. Faustyny Kowalskiej, po Mszy świętej modlitwa przez wstawiennictwo św. S. Faustyny i błogosławieństwo relikwiami, w środę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.