4 NIEDZIELA ADWENTU 18 GRUDNIA 2022

Dziękuję bardzo

• drogim Parafianom i Gościom za obecność na tej Mszy św. i wspólną modlitwę
  • mieszkańcom Karoliny Zdroje za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny.
  • Panu wójtowi Januszowi Piechoskiemu za ofiarowanie choinek do naszego kościoła. Dziękuję p. Michałowi Kowalczykowi, p. Marianowi Doboszowi, Robertowi Zapartemu i wszystkim innym osobom za pomoc przy dekoracji naszej świątyni. Serdeczne Bóg zapłać!
  • Panu Marcinowi Wojciechowskiemu za odśnieżenie terenu przy kościele.

Msza św. przygotowująca do Rocznicy I Komunii Świętej

Msza św. przygotowująca dzieci do Rocznicy I Komunii Świętej odbędzie się dzisiaj o godz. 12:15. Serdecznie zapraszam dzieci wraz z rodzicami.

Ubieranie szopki

W środę o godz. 18:00 rozpocznie się ubieranie szopki. Serdecznie zapraszam ministrantów, lektorów, bielanki i wszystkie osoby chętne do pomocy.

Spotkanie

W sobotę, w wigilię nie będzie zbiórki. Najbliższe spotkanie odbędzie się 27 grudnia o godz. 10:00. Serdecznie zapraszam.

Opłatki

Po Mszach świętych można jeszcze nabywać poświęcone opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczymy na budowę bocznego Ołtarza, którego pracę rozpoczniemy na początku przyszłego roku.

Świece Caritas

Są do nabycia wigilijne świece Caritas: małe w cenie 10 zł, duże w cenie 20 zł. Jeśli ktoś będzie miał życzenie złożyć wyższą ofiarę to również dołączymy ją do budowy ołtarza. Bóg zapłać!

Roraty

W sobotę ostatnie Roraty. Tradycyjnie harcerze z XXI Drużyny ZHP z Hufca w Mińsku Mazowieckim przekażą naszej parafii światełko Betlejemskie. Wszystkich, którzy pragną mieć światełko Betlejemskie w swoim domu proszę o przyniesienie lampionów.

Wolne intencje

W tym tygodniu jest jeszcze kilka wolnych intencji na roratach. Zachęcam do zamawiania Mszy świętych.

Pasterka i Msze w święta

Tradycyjnie PASTERKA w wigilię Bożego Narodzenia (24 grudnia) o godz. 22:00. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze święte o godz. 9:00, 10:30 i o godz. 12:00. Wieczorem nie będzie Mszy świętej. Po Pasterce będą zbierane ofiary na Fundusz Obrony Życia.

Kolęda

Wizytę duszpasterską rodzin naszej Parafii rozpocznę 27 grudnia. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń. Jest również na naszej stronie internetowej. Za tydzień sukcesywnie będę odczytywał porządek kolędy na cały tydzień. Bardzo serdecznie proszę, aby po Mszy świętej zgłosiły się osoby, które przyjadą po księdza na plebanię pół godziny przed rozpoczęciem kolędy.

Szlachetna Paczka

Składam bardzo serdecznie podziękowania wszystkim osobom, które przekazały artykuły spożywcze i środki czystości, w ramach „Szlachetnej Paczki”. Zebrane dary zostaną przekazane rodzinom potrzebującym. Ofiarodawcom składam bardzo serdeczne podziękowania – Bóg zapłać za okazane serce.