31 stycznia – IV niedziela zwykła

• mieszkańcom Karoliny za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Dłużki i Borku Mińskiego,
  • Panu Marcinowi Wojciechowskiemu i Bartłomiejowi Sado za troskę i odśnieżenie terenu przy kościele

Błogosławieństwo rodzin

Zakończył się czas błogosławieństwa rodzin. Jeśli podczas zaplanowanej wizyty zdarzyło się, że jakaś rodzina była nieobecna, proszę o kontakt po Mszy świętej w celu ustalenia wizyty na wspólną rodzinną modlitwę i błogosławieństwo domu. Bardzo serdecznie dziękuję osobom, które zatroszczyły się i podwoziły księdza podczas błogosławieństwa domowników i domów w minionym tygodniu, dziękuję: Pani Annie Rek.

Kurs przedmałżeński

W piątek 12 lutego o godz. 19:00 w kościele rozpocznie się kurs przedmałżeński. Zakończy się w sobotę 13 lutego. Kurs będzie przeprowadzony przez dwa dni, ze względów na zachowanie bezpieczeństwa sanitarnego. Zapraszam narzeczonych, którzy w najbliższym czasie zamierzają zawrzeć Sakrament małżeństwa.

W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – święto Ofiarowania Pańskiego, (Matki Bożej Gromnicznej, Msze święte o godz. 7:00 i 17:30) przed Mszami będzie można zakupić gromnice, w środę – św. Błażeja bp i męcz. patrona chorób gardła – po Mszy św. poświęconymi świecami udzielę specjalnego błogosławieństwa, w piątek – św. Agaty dziewicy i męcz. patronki chroniącej wiernych przed pożarami i innymi niebezpieczeństwami – w tym dniu będzie błogosławieństwo wody i chleba, (proszę o przyniesienie na Mszę kromek chleba do poświęcenia), w sobotę – św. męcz. Pawła Miki i Towarzyszy. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. O godz. 16:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i możliwość spowiedzi. W piątek Msza święta w intencji zmarłych polecanych w wypominkach, zapraszam do udziału i komunii świętej za dusze zmarłych. W I sobotę o godz. 9:00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.

1% podatku

Zachęcam do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Caritas Diecezji Warszawsko – Praskiej KRS 0000223182 z dopiskiem Caritas Wólka Mińska, wówczas część pozyskanej kwoty otrzyma nasza parafia.