30 stycznia – IV niedziela zwykła

• Mieszkańcom Karoliny Zdroje za posprzątanie naszego kościoła. W piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Dłużki i Borku Mińskiego,
  • Panom: Piotrowi Tkaczykowi, Marianowi Klimkowi, Robertowi Zapertemu za pomoc przy parafii, bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Pomóżmy Państwu Przysowa

Trąba z burzą śnieżną, która przeszła w miniony poniedziałek dotkliwie zniszczyła dach na domu, zerwała dach z budynku gospodarczego, całkowicie zniszczyła samochody dostawcze i pięć tuneli, w których uprawiane były kwiaty. Kataklizm w jednej chwili zniszczył wszystko co było jedynym źródłem utrzymania dla rodziny Państwa Przysowów z Dłużki. W duchu solidarności proszę o pomoc dla poszkodowanej rodziny z naszej parafii. Dziś po Mszach świętych są zbierane dobrowolne ofiary jako pomoc dla poszkodowanej rodziny Państwa Przysowów. Można również wpłacać dobrowolne kwoty na stronie internetowej: www.zrzutka.pl
Bardzo serdecznie proszę o pomoc.

W tym tygodniu w liturgii wspomnienie: jutro – św. Jana Bosko, w środę – święto Ofiarowania Pańskiego, (Matki Bożej Gromnicznej, Msze święte o godz. 7:00 i 17:30) Przed Mszami będzie można zakupić gromnice, w czwartek – św. Błażeja bp i męcz. patrona chorób gardła – po Mszy św. poświęconymi świecami udzielę specjalnego błogosławieństwa, w sobotę – św. Agaty dziewicy i męcz. patronki chroniącej wiernych przed pożarami i innymi niebezpieczeństwami – w tym dniu będzie błogosławieństwo wody i chleba, (proszę o przyniesienie na Mszę kromek chleba do poświęcenia). W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca o godz. 16:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i możliwość spowiedzi. W piątek Msza święta w intencji zmarłych polecanych w wypominkach, zapraszam do udziału i komunii świętej za dusze zmarłych. W I sobotę o godz. 9:00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.

1% podatku

Zachęcam do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej KRS 0000223182 z dopiskiem Caritas Wólka Mińska, wówczas część pozyskanej kwoty otrzyma nasza parafia. Informacje z numerem KRS są wyłożone przy wyjściu z kościoła.