30 NIEDZIELA ZWYKŁA 23 PAŹDZIERNIKA 2022

Bardzo dziękuję drogim Parafianom i Gościom za obecność na tej Mszy św. i wspólną modlitwę,

• Mieszkańcom Dłużki i Borku Mińskiego za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Mińska Mazowieckiego.
  • Robertowi ZAPERTEMU za pomoc przy parafii w minionym tygodniu. Serdeczne Bóg zapłać!
  • za ofiary przekazane na budowę kościoła mieszkańcom Mińska Mazowieckiego z ul. Chabrowa, Dębowa, Grabowa. Bardzo dziękuję ofiarodawcom i osobom, które podjęły się trudu zbierania ofiar.
Niedziela Misyjna

W dzisiejszą niedzielę w Kościele obchodzimy Niedzielę Misyjną. Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na misje.

Przygotowanie do I Komunii Św.

Msza św. przygotowująca dzieci do I Komunii Świętej odbędzie się dzisiaj o godz. 12:15. Serdecznie zapraszam dzieci wraz z rodzicami.

Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

W piątek, 28 października, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

Nabożeństwa różańcowe

Na NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE zapraszam codziennie około godz. 18:00. W październiku we wtorki nie ma Mszy świętej porannej. W każdy czwartek października modlimy się o świętość naszych rodzin. Za odmówienie jednej części Różańca w kościele bądź kaplicy przed Najświętszym Sakramentem można zyskać odpust zupełny.

Wypominki

Po Mszach świętych można zgłaszać zmarłych, za których będziemy się modlić w rocznych WYPOMINKACH. Pismo Święte poucza, że zbawienną rzeczą jest modlić się za tych co odeszli.

Życzenia

Wszystkim jubilatom i solenizantom najbliższego tygodnia życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Zbawiciela.