30 czerwca – XIII niedziela zwykła

Spotkanie z Panem Michałem Tokajem

Dziś gości w naszej parafii Pan Michał Tokaj aktor filmowy, pedagog i wykładowca, który promuje audiobooki edukacyjne i katolickie. Będzie je można nabyć po Mszach świętych.

• mieszkańcom Mińska Mazowieckiego za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Wólki Mińskiej,
  • Panom: Marianowi Klimkowi i Robertowi Kalinowskiemu za pomoc przy parafii, serdeczne Bóg zapłać!
  • Paniom za trud przygotowania pięknych wianków na zakończenie oktawy Bożego Ciała oraz wszystkim, którzy kupując wianki wsparli budowę naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać!
  • pewnej rodzinie z Karoliny za ofiarę 500 zł, oraz kolejnej rodzinie za ofiarę 2000 zł przekazaną na zakup granitu na posadzkę do naszego kościoła. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!
  • Państwu: Martynie Siporskiej i Piotrowi Cegiełce, którzy wczoraj zawarli sakrament małżeństwa za udekorowanie kościoła kwiatami. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

W tym tygodniu w liturgii

W środę – św. Tomasza Ap, w sobotę – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. W tym tygodniu I piątek. O godz. 16:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i możliwość spowiedzi oraz Msza święta wypominkowa za zmarłych zachęcam do udziału i ofiarowania Komunii świętej za zmarłych. W I sobotę miesiąca z racji ślubów wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00 do 16:30. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 11:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania z racji I niedzieli miesiąca, zapraszam do udziału w procesji wszystkie grupy parafialne.

Sakrament Małżeństwa

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

Artur RWSKI – kawaler z parafii tutejszej
i Marzena WITAN – panna z parafii św. Ap Piotra i Pawła w Dębem Wielkim zapowiedź druga

Kamil ZGÓDKA – kawaler z parafii św. Michała Archanioła w Mińsku Maz.
i Adrianna Katarzyna ROSOCHACKA – panna z parafii tutejszej zapowiedź druga
Narzeczonych polecajmy modlitwie, jeśli ktoś zna przeszkody między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.

Wakacje

Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Wyjeżdżając pamiętajmy o praktykach religijnych, aby być świadkami wiary. Troszczmy się o godny chrześcijanina strój w miejscach sakralnych. Wszystkim wyjeżdżającym życzę udanego wypoczynku i bezpiecznego powrotu.