3 NIEDZIELA WIELKANOCNA 23 KWIETNIA 2023

Niedziela Biblijna

Dzisiejsza niedziela na mocy decyzji Konferencji Episkopatu Polski we wszystkich diecezjach w Polsce obchodzona jest jako Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny.

Dziękuję

• drogim Parafianom i Gościom za obecność na Mszy św. i wspólną modlitwę
  • mieszkańcom Mińska Mazowieckiego za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Wólki Mińskiej.
  • Robertowi ZAPERTEMU za pomoc przy parafii w minionym tygodniu.

Msza przygotowująca do I Komunii Świętej

Msza św. przygotowująca dzieci do I Komunii Świętej odbędzie się dzisiaj o godz. 12:15. Serdecznie zapraszam dzieci wraz z rodzicami.

Św. Wojciecha, biskupa i męczennika

Jutro będziemy przeżywali Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski. (przeniesiona z racji na III niedzielę wielkanocną).

Uroczystość Matki Bożej Dobrej Rady

W środę w naszej parafii przypada Uroczystość Matki Bożej Dobrej Rady. Jest to wielkie wydarzenie dla parafii. Są to takie imieniny, na które Matka Boża serdecznie nas wszystkich zaprasza. Tego dnia można zyskać odpust zupełny. Msze św. będą odprawiane o godz. 7:00 i o godz. 18:00. Wieczornej Mszy św. z procesją Eucharystyczną będzie przewodniczył ks. Karol WYSOCKI, proboszcz z Królewca. Jeszcze raz serdecznie zapraszam, szczególnie wszystkie grupy parafialne.

Próba przed I Komunią św.

W sobotę o godz. 18:00 odbędzie się pierwsza próba przed I Komunią świętą.

Dni otwarte Szkół Salezjańskich

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Szkół Salezjańskich w Mińsku Mazowieckim serdecznie zapraszają uczniów klas ósmych szkół podstawowych wraz z opiekunami na Dni Otwarte, które odbędą się w środę, 26 kwietnia, w godz. od 12:00 do 14:15 oraz w czwartek, 27 kwietnia, w godz. od 12:00 do 14:15. Więcej szczegółów znajduje się na tablicy ogłoszeń.