3 NIEDZIELA WIELKANOCNA 14 KWIETNIA 2024

Zmartwychwstały Pan Jezus, ukazując się swoim uczniom i przyjaciołom, dawał im dowody, że żyje. W przeznaczonym na dzisiaj fragmencie Ewangelii słyszymy o jednym z takich spotkań, a na kartach Pisma Świętego można znaleźć więcej takich opisów. W tę trzecią niedzielę Wielkanocy, obchodzoną w naszej ojczyźnie jako Niedzielę Biblijną, inaugurujemy w Polsce Tydzień Biblijny. Pragnę zachęcić wszystkich Parafian do indywidualnej lektury i medytacji Pisma świętego, by spotkać Pana, który realnie do nas mówi.

Dziękuję:

• drogim Parafianom i Gościom za tę wspólną modlitwę, za Waszą obecność na tej Mszy św.
  • mieszkańcom Dłużki i Borku Mińskiego za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Mińska Mazowieckiego.
  • p. Adamowi za ofiarowane żarówki do środkowego żyrandola.  Postaram się jak najszybciej je wymienić.
  • Robertowi za pomoc przy parafii w minionym tygodniu.

Msza św. przygotowująca dzieci do I Komunii Świętej

Msza św. przygotowująca dzieci do I Komunii Świętej odbędzie się dzisiaj o godz. 12:15. Serdecznie zapraszam dzieci wraz z rodzicami.

Świąteczne spotkanie dla Służbę Liturgiczną

Serdecznie zapraszam całą Służbę Liturgiczną na świąteczne spotkanie. Spotkanie rozpocznie się w dzisiejszą niedzielę o godz. 15:30.

Lektury Tygodnika

Zachęcam do lektury Tygodnika Idziemy. W obecnym numerze polecam szczególnie artykuł pt.: „Dziecko idzie do spowiedzi” – jak pomóc dziecku w przeżyciu pierwszej spowiedzi? – pisze Magdalena Prokop – Duchnowska.

Zapowiedzi przedślubne

Hubert KORNET, kawaler z par. św. Antoniego w Ignacowie i Zuzanna ROGALA panna z parafii tutejszej – zapowiedź II.

Msza św. przygotowująca dzieci do Rocznicy I Komunii Świętej

Msza św. przygotowująca dzieci do Rocznicy I Komunii Świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 12:15. Serdecznie zapraszam dzieci wraz z rodzicami.

Życzenia

Niech Boże błogosławieństwo i życzliwość najbliższych towarzyszą solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.