3 lutego – IV niedziela zwykła

• mieszkańcom Wólki Mińskiej za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny Zdroje,
  • Panu Andrzejowi Bazylowi za troskę i odśnieżenie terenu przy kościele, bardzo serdeczne Bóg zapłać!
  • Panom: Marianowi Klimkowi, Robertowi Zapertemu za pomoc przy parafii, bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Chorągiew

Pewna grupa mieszkańców Mińska Mazowieckiego podczas wizyty duszpasterskiej wyszła z inicjatywą ufundowania dla parafii chorągwi z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego i św. S. Faustyny. W imieniu pomysłodawców zapraszam mieszkańców z ulic Mińska Mazowieckiego należących do naszej parafii na spotkanie w najbliższą sobotę 9 lutego o godz. 18:00 w kościele.

Kurs przedmałżeński

W piątek 15 lutego około godz. 18:00 w kaplicy rozpocznie się kurs przedmałżeński. Zapraszam narzeczonych, którzy w najbliższym czasie zamierzają zawrzeć sakrament małżeństwa. Spotkania będą kilka razy w tygodniu, aby skrócić czas trwania kursu.

W tym tygodniu w liturgii wspomnienie: jutro – św. Błażeja bp i męcz. patrona chorób gardła – po Mszy św. poświęconymi świecami udzielę specjalnego błogosławieństwa, we wtorek – św. Agaty dziewicy i męcz. patronki chroniącej wiernych przed pożarami i innymi niebezpieczeństwami – w tym dniu będzie błogosławieństwo wody i chleba, (proszę o przyniesienie na Mszę kromek chleba do poświęcenia), w środę – św. męcz. Pawła Miki i Towarzyszy.

Wsparcie dla zakonów klauzurowych

Dziś po Mszach świętych zbiórka ofiar do puszek na rzecz zakonów klauzurowych.