3 listopada – XXXI niedziela zwykła

• mieszkańcom Karoliny za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Dłużki i Borku Mińskiego,
  • Panu: Marianowi Klimkowi za pomoc przy parafii, serdeczne Bóg zapłać!
  • Państwu: Danucie i Tadeuszowi Przysowa z Dłużki za ofiarowanie kwiatów do kościoła. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Zmiana

Zakończył się październik, Masze święte we wtorki będą odprawiane o godz. 7:00. W każdy czwartek o godz. 17:00 będziemy modlić się o świętość naszych rodzin rozważając tajemnice światła.

Wypominki

Do piątku po Mszach świętych będziemy modlić się za wszystkich zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej wypraszając dla nich łaski odpustu. Dziś o 16:40 modlitwa za zmarłych polecanych w wypominkach.

Kalendarze

Są jeszcze do nabycia kalendarze ścienne na rok 2020 w cenie 5 zł. Dochód przeznaczymy na budowę naszego kościoła.

Intencje Mszy św. na przyszły rok

Zapraszam od jutra do kancelarii zainteresowanych rezerwacją terminów Mszy świętych na przyszły rok kalendarzowy.

W tym tygodniu w liturgii: jutro – św. Karola Boromeusza bp, w sobotę – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

Solidarni z Kościołem prześladowanym

W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.