29 września – XXVI niedziela zwykła

Nabożeństwa różańcowe

Od wtorku rozpoczynają się NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE codziennie około godz. 18:00. W październiku nie będzie we wtorki Mszy świętej rano. W każdy czwartek października będziemy modlić się o świętość naszych rodzin. Dzieci codziennie będą otrzymywały fragment układanki różańcowej. Za odmówienie jednej części różańca w kościele bądź kaplicy można zyskać odpust zupełny. Św. Jan Paweł II zachęcał
do odmawiania różańca, niech zatem każdy z nas znajdzie czas w październiku różaniec.

• mieszkańcom Karoliny za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Dłużki i Borku Mińskiego,
  • Panu: Marianowi Klimkowi za pomoc przy parafii, serdeczne Bóg zapłać!

W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę – Świętych Aniołów Stróżów, w czwartek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek – św. Franciszka z Asyżu, w sobotę – św. s. Faustyny Kowalskiej (po nabożeństwie różańcowym ucałowanie relikwii św. S Faustyny). Z racji I piątku o godz. 16:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i możliwość spowiedzi, Msza Święta wypominkowa za zmarłych. Zachęcam do udziału i ofiarowania Komunii świętej za zmarłych. W sobotę od godz. 9:00 odwiedzę chorych w domach. Z racji ślubu wyjątkowo w I sobotę po południu nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu, adoracji i spowiedzi. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja z racji I niedzieli miesiąca – zapraszam do udziału wszystkie grupy parafialne.