29 sierpnia – XXII niedziela zwykła

• mieszkańcom Wólki Mińskiej za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny Zdroje,
  • Panu: Marianowi Klimkowi za pomoc przy parafii w minionym tygodniu, serdeczne Bóg zapłać!
  • Państwu: Ewelinie Książek i Radosławowi Nalazkowi oraz Marcie Kostyra i Kamilowi Nalewce, którzy wczoraj zawarli sakrament małżeństwa za udekorowanie kościoła kwiatami. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej o godz. 11:00 poświęcenie tornistrów uczniom rozpoczynającym naukę w szkole, oraz modlitwa w intencji nauczycieli i uczniów. Przypominam dzieciom i młodzieży, aby przez spowiedź w otwarciu na Boże błogosławieństwo rozpocząć nowy rok szkolny i katechetyczny. Po Mszy świętej spotkanie z przedstawicielami KPP w Mińsku Mazowieckim w ramach programu „Bezpieczna droga do szkoły”.

Mammografia

Jutro przy naszym kościele jest możliwość wykonania bezpłatnej mammografii w technologii cyfrowej dla kobiet w wieku 50 – 69 lat. Więcej informacji na plakacie w tablicy ogłoszeń.

W tym tygodniu w liturgii: w środę – przypada 82 rocznica wybuchu II Wojny Światowej – pamiętajmy w modlitwie o ofiarach tej tragicznej wojny, w piątek – św. Grzegorza Wielkiego papieża i Dr Kościoła. Z racji I piątku i I soboty miesiąca o godz. 16:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i możliwość spowiedzi. W piątek Msza święta wypominkowa za zmarłych zachęcam do udziału i ofiarowania Komunii Świętej za zmarłych. W I sobotę od godz. 9:00 odwiedzę chorych w domach. Za tydzień o godz. 11:00 wystawienie i procesja z racji I niedzieli miesiąca – zapraszam do udziału wszystkie grupy parafialne. Również w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek ofiar na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

Sakrament małżeństwa

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Sebastian Dominik KOZIEŁ – kawaler z parafii Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim
i Natalia PAROL – panna z parafii tutejszej – zapowiedź pierwsza

Narzeczonych polecajmy modlitwie, jeśli ktoś zna przeszkody między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.