28 października – XXX niedziela zwykła

Wszystkich świętych

W tym tygodniu w liturgii: w czwartek – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – Msze święte: o godz. 9:00, 11:00 i 17:00. O godz. 16:00 nieszpory za zmarłych i procesja w kościele z wypominkami za zmarłych.
Drugiego listopada – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych Msza święta o godz. 7:00 i 17:00. O godz. 16:00 nieszpory za zmarłych i procesja w kościele z wypominkami za zmarłych. Z racji I piątku wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 15:30 do 16:00. W piątek Msza święta za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach – bardzo proszę o udział w tej Mszy i ofiarowanie Komunii świętej za zmarłych. W dniach od 3 do 8 listopada codziennie po Mszy świętej wieczornej będziemy modlić się za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach, aby zyskać dla polecanych w tej modlitwie odpust zupełny. Przez cały rok w I piątki miesiąca będziemy polecać zmarłych polecanych w wypominkach Miłosierdziu Bożemu we Mszy świętej. W tym tygodniu I sobota miesiąca. O godz. 16:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i możliwość spowiedzi. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca. Od listopada wtorkowe Msze święte będą odprawiane o godz. 7:00. W sobotę z posługą sakramentalną odwiedzę chorych od godz. 9:00.

• mieszkańcom Karoliny Zdroje za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższą środę (z racji, że w piątek jest dzień wspomnienia wszystkich zmarłych) proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny,
• dziękuję bardzo serdecznie Panu: Marianowi Klimkowi za pomoc przy parafii. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Wypominki

W kancelarii można zgłaszać zmarłych, za których będziemy się modlić w rocznych WYPOMINKACH. Pismo Święte poucza, że zbawienną rzeczą jest modlić się za tych, co umarli.

Nabożeństwa różańcowe

W środę ostatnie NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE około godz. 18:00 Za odmówienie części różańca w kościele bądź kaplicy można zyskać odpust zupełny.

Książka i kalendarz

Są do nabycia ostatnie egzemplarze książki „Wszystko o Janie Pawle II” – wydanie specjalne z okazji 40 rocznicy wyboru na stolicę apostolską w promocyjnej cenie 10 zł i kalendarze ścienne na rok 2019 w cenie 5 zł. Dochód przeznaczymy na budowę naszego kościoła.