27 października – XXX niedziela zwykła

• mieszkańcom Karoliny Zdroje za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy czwartek (31 października) proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny,
  • Panu: Marianowi Klimkowi za pomoc przy parafii, serdeczne Bóg zapłać!

Zakończenie nabożeństw różańcowych

W czwartek ostatnie NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE około godz. 18:00. Za odmówienie części różańca w kościele bądź kaplicy można zyskać odpust zupełny.

Wypominki

Po Mszach świętych można zgłaszać zmarłych za, których będziemy się modlić w rocznych WYPOMINKACH. Pismo Święte poucza, że zbawienną rzeczą jest modlić się za tych co umarli.

Kalendarze

Są do nabycia kalendarze ścienne na rok 2020 w cenie 5 zł. Dochód przeznaczymy na budowę naszego kościoła.

Wspomnienia, święta i pozostałe wydarzenia

W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, w piątek – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – Msze święte: o godz. 9:00, 11:00 i 17:00. O godz. 16:00 Nieszpory za zmarłych i procesja w kościele z wypominkami za zmarłych. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne. Drugiego listopada – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych Msze święte o godz. 8:00 i 17:00. O godz. 16:00 Nieszpory za zmarłych i procesja w kościele z wypominkami za zmarłych. Z racji uroczystości Wszystkich Świętych i wspomnienia wiernych zmarłych, oraz tego, iż tydzień temu zakończyliśmy renowację misji nie będzie wystawienia
Najświętszego Sakramentu i spowiedzi. W piątek Msza święta o godz. 17:00 za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach – bardzo proszę o udział w tej Mszy i ofiarowanie Komunii świętej za zmarłych. Pierwszego listopada o godz. 9:00 Msza święta w intencji śp ks. Stanisława Rawskiego. W dniach od 3 do 8 listopada codziennie po Mszy świętej wieczornej będziemy modlić się za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach, aby zyskać dla polecanych w tej modlitwie odpust zupełny. Przez cały rok w I piątki miesiąca będziemy polecać zmarłych polecanych w wypominkach Miłosierdziu Bożemu we Mszy świętej. W sobotę z posługą sakramentalną odwiedzę chorych od godz. 9:00. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca. Od listopada wtorkowe Msze święte będą o godz. 7:00.