27 czerwca – XIII niedziela zwykła

• mieszkańcom Karoliny Zdroje za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny,
  • Panu: Marianowi Klimkowi za pomoc przy parafii w minionym tygodniu, serdeczne Bóg zapłać!

Czerwcówki

Dobiega końca czerwiec, bezpośrednio po Mszy świętej około o godz. 18:00, a we wtorki około 7:30 są odprawiane nabożeństwa czerwcowe. Włączmy się w modlitwę litanią do Serca Pana Jezusa śpiewaną przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

W tym tygodniu w liturgii: jutro – św. Ireneusza bp i męczennika, we wtorek uroczystość – św. Apostołów Piotra i Pawła taca z tego dnia jest przeznaczona na konserwację bazyliki Św. Piotra w Watykanie, w sobotę – św. Tomasza Apostoła. W tym tygodniu I piątek o godz. 16:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i możliwość spowiedzi oraz Msza święta wypominkowa za zmarłych. Zachęcam do udziału i ofiarowania Komunii Świętej za zmarłych. W I sobotę miesiąca o godz. 16:30 do 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i możliwość spowiedzi. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 11:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania z racji I niedzieli miesiąca, zapraszam do udziału w procesji wszystkie grupy parafialne.

Sakrament małżeństwa

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Marek JANCZWESKI – kawaler z parafii Zwiastowania NMP w Miedznej
i Natalia NOWAK – panna z parafii tutejszej – zapowiedź pierwsza

Przemysław Maciej ŚWIĘTOCHOWSKI – kawaler z parafii tutejszej
i Ewelina ŚWIĘTOCHOWSKA z. d. BUDZYŃSKA – panna z parafii tutejszej – zapowiedź pierwsza

Narzeczonych polecajmy modlitwie, jeśli ktoś zna przeszkody między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.

Wakacje

Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Wyjeżdżając pamiętajmy o praktykach religijnych, aby być świadkami wiary. Troszczmy się o godny chrześcijanina strój w miejscach sakralnych. Wszystkim wyjeżdżającym życzę udanego wypoczynku i bezpiecznego powrotu.