25 kwietnia – IV niedziela Wielkanocy

• mieszkańcom Wólki Mińskiej za posprzątanie naszego kościoła. Bardzo serdeczne Bóg zapłać! W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny Zdroje,
  • Panom: Michałowi Kowalczykowi, Robertowi Zapertemu za pomoc przy parafii w minionym tygodniu.
  • za ofiary na budowę Kościoła mieszkańcom Mińska Mazowieckiego z ul. Krasickiego i Paruzela. Dziękuję bardzo serdecznie ofiarodawcom i osobom, które podjęły się trudu zbierania ofiar.

Msza w intencji strażaków

W przyszłą niedzielę o godz. 13:00 Msza święta w intencji strażaków. Po Mszy poświęcenie figury św. Floriana – wotum dziękczynne w 20 rocznicę powołania OSP w Dłużce i kapliczki ufundowanej i wykonanej przez Pana Romana Rawskiego z Dłużki.

Majówki

W naszej polskiej tradycji w maju podczas nabożeństw oddajemy cześć Najświętszej Maryi Pannie. Od soboty nabożeństwa majowe podobnie jak w latach ubiegłych będą bezpośrednio po Mszy świętej czyli około godz. 18:00. We wtorki nie będzie Mszy świętych rano przez miesiąc maj.

W tym tygodniu w liturgii: jutro – święto naszej parafii – odpust ku czci Matki Bożej Dobrej Rady, rano Msza święta o godz. 7:00, uroczysta suma odpustowa z procesją Eucharystyczną o godz. 18:00. Zapraszam do udziału w procesji wszystkie grupy parafialne, w czwartek – św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i Doktora Kościoła patronki Europy. Z racji I soboty miesiąca o godz. 16:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i możliwość spowiedzi. W sobotę o godz. 9:00 odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną.

Należności za ogrzewanie

Ofiary składane dziś na tacę są przeznaczone na opłacenie należności za ogrzewanie. Bardzo serdecznie dziękuję za wyrozumiałość i okazaną pomoc ofiarodawcom.