24 lutego – VII niedziela zwykła

• mieszkańcom Dłużki i Borku Mińskiego za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Mińska Mazowieckiego,
  • Panom: Marianowi Klimkowi, Michałowi Kowalczykowi, Robertowi Zapertemu za pomoc przy parafii, bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Ogrzewanie

Ofiary składane dziś na tacę będą przeznaczone na opłacenie należności za ogrzewanie. Bardzo serdecznie proszę o wyrozumiałość i pomoc na ten cel.

W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. O godz. 16:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i możliwość spowiedzi. W piątek Msza święta w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. Zapraszam do udziału i komunii świętej za dusze zmarłych. W I sobotę o godz. 9:00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 11:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i wymiana tajemnic KŻR. Zelatorzy proszą o nie przetrzymywanie kilku tajemnic do rozważania ale zwrot i bieżącą wymianę.