24 kwietnia – niedziela Miłosierdzia Bożego

• mieszkańcom Mińska Mazowieckiego za posprzątanie naszego kościoła. Wyjątkowo we czwartek 28 kwietnia proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Wólki Mińskiej,
  • Panu: Marianowi Klimkowi za pomoc przy parafii, bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Wizytacja kanoniczna

Dziś w uroczystość Miłosierdzia Bożego ma miejsce wizytacja kanoniczna naszej parafii. Gościmy Ordynariusza naszej diecezji Bp Romualda Kamińskiego, który otacza modlitwą nas i wszystkich wspierających trud budowy naszego kościoła.

Uroczystość Miłosierdzia Bożego

Tradycyjnie o godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka i litania do Bożego Miłosierdzia, możliwość adoracji Pana Jezusa. Za odmówienie koronki przed Najświętszym Sakramentem można zyskać odpust zupełny. Bardzo proszę, aby każda rodzina wzięła udział w tym zawierzeniu się Bogu. Adoracja będzie do Mszy świętej wieczornej. Dziś są zbierane ofiary na dzieła charytatywne Caritas naszej diecezji. Ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać!

Majówki

W naszej polskiej tradycji w maju podczas nabożeństw oddajemy cześć Najświętszej Maryi Pannie. Od przyszłej niedzieli rozpoczną się nabożeństwa majowe. Podobnie jak w latach ubiegłych będą bezpośrednio po Mszy świętej czyli około godz. 18:00.

Spotkanie dla dzieci

W sobotę 30 kwietnia o godz. 18:00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I rocznicy Komunii Świętej i ich rodziców.

Dni Otwarte

Księża salezjanie wraz z gronem pedagogicznym Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. ks. A. Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim serdecznie zapraszają absolwentów szkoły podstawowej na Dni Otwarte, które odbędą się w poniedziałek i we wtorek 25-26 kwietnia 2022r. Bliższe informacje są dostępne na tablicy ogłoszeń.

W tym tygodniu w liturgii: jutro – święto św. Marka Ewangelisty, we wtorek – w naszej parafii – odpust ku czci Matki Bożej Dobrej Rady, rano Msza święta o godz. 7:00, uroczysta suma odpustowa z procesją Eucharystyczną o godz. 17:30. Zapraszam do udziału w procesji wszystkie grupy parafialne, w piątek – św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i Doktora Kościoła patronki Europy. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej
o godz. 11:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania z racji I niedzieli miesiąca, zapraszam do udziału w procesji wszystkie grupy parafialne.