23 NIEDZIELA ZWYKŁA 4 WRZEŚNIA 2022

• składam serdeczne podziękowania drogim Parafianom i Gościom za wspólną modlitwę, za obecność na Mszy św.:
  • mieszkańcom Karoliny Zdroje za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny.
  • Panu Marianowi KLIMKOWI, Robertowi ZAPERTEMU za pomoc przy parafii w minionym tygodniu. Serdeczne Bóg zapłać!

Poświęcenie tornistrów

W dzisiejszą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 11:00 poświęcenie tornistrów uczniom rozpoczynającym naukę w szkole, oraz modlitwa w intencji nauczycieli i uczniów. Jest to również pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 11:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania. Zapraszam do udziału w procesji wszystkie grupy parafialne.

Zbiórka na Katolicki Ośrodek Adopcyjny

Dzisiaj po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

Wspomnienie bł. Ignacego Kłopotowskiego

W tym tygodniu we środę będziemy obchodzili wspomnienie bł. Ignacego Kłopotowskiego. Po Mszy św. modlitwa przez wstawiennictwo bł. Ignacego i błogosławieństwo jego relikwii.

Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

W czwartek będziemy przeżywali święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o godz. 7:00 i 17:30. Tradycyjnie po Mszach świętych błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion. Tego dnia przypada uroczystość odpustowa w naszej macierzystej parafii.

Spotkanie organizacyjne

Zapraszam wszystkich Rodziców wraz z dziećmi klas III, które chcą przystąpić do I Komunii Świętej na spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę (11 września). Msza Święta o godz. 12:15.

Ofiary na Seminarium Duchowne

W przyszłą niedzielę po Mszach świętych będą zbierane ofiary na Seminarium Duchowne.

Zebranie mieszkańców Wólki Mińskiej

Zebranie mieszkańców Wólki Mińskiej w sprawie podziału funduszu soleckiego odbędzie się 14 września o godz. 18:30 w sali parafialnej.