21 lipca – XVI niedziela zwykła

• mieszkańcom Karoliny za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Dłużki i Borku Mińskiego,
  • Panom: Marianowi Klimkowi, Michałowi Kowalczykowi, Przemkowi Kruszewskiemu za pomoc przy parafii, serdeczne Bóg zapłać!
  • pewnej rodzinie z Mińska Mazowieckiego za ofiarę 600 zł, przekazaną na zakup granitu na posadzkę do naszego kościoła. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Chorągiew

Z inicjatywy naszych parafian mieszkających na terenie Mińska Mazowieckiego powstała inicjatywa ufundowania chorągwi. W najbliższym czasie będzie przeprowadzona zbiórka ofiar na chorągiew od mieszkańców Mińska Mazowieckiego.

W tym tygodniu w liturgii: jutro – św. Marii Magdaleny, we wtorek – św. Brygidy zakonnicy patronki Europy, w środę – św. Kingi dziewicy, w czwartek – św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa patrona kierowców, pamiętajmy tego dnia w modlitwie szczególnie o kierowcach, w piątek – św. Joachima i Anny – Rodziców Najświętszej Maryi Panny.

Sakrament małżeństwa

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
Kamil DŹWIGAŁA – kawaler z parafii Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim
i Anna ŻAK – panna z parafii tutejszej zapowiedź pierwsza
Mateusz BARTNICKI – kawaler z parafii Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim
i Izabela BIELAK – panna z parafii tutejszej zapowiedź pierwsza
Tobiasz KRĄŻAŁA – kawaler z parafii św. Wojciecha w Jeruzalu
i Dorota Agnieszka PYRZANOWSKA – panna z parafii tutejszej zapowiedź pierwsza
Mateusz PERZANOWSKI – kawaler z parafii Matki Bożej Jasnogórskiej w Królewcu
i Wioletta DOBOSZ – panna z parafii tutejszej zapowiedź druga
Marcin KASKA – kawaler z parafii tutejszej
i Paulina Weronika GREGORCZYK – panna z parafii św. Idziego w Wyszkowie zapowiedź druga
Narzeczonych polecajmy modlitwie, jeśli ktoś zna przeszkody między tymi osobami
jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.

Wakacje

Trwa czas wakacji i urlopów. Wyjeżdżając pamiętajmy o praktykach religijnych, aby być świadkami wiary. Troszczmy się o godny chrześcijanina strój w miejscach sakralnych. Wszystkim wyjeżdżającym życzę udanego wypoczynku i bezpiecznego powrotu.