21 czerwca – XII niedziela zwykła

• rodzicom dzieci, które przystąpiły do I Komunii Świętej za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższym tygodniu proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła Rodziców dzieci, które będą przeżywały I rocznicę Komunii Świętej,
  • Panu Marianowi Klimkowi za pomoc przy parafii, bardzo serdeczne Bóg zapłać!
  • Paniom za trud przygotowania pięknych wianków na zakończenie oktawy Bożego Ciała oraz wszystkim, którzy kupując wianki wsparli budowę naszego kościoła. Dziękuję za liczny udział we Mszy świętej i procesji. Serdeczne Bóg zapłać!
  • za ofiary na budowę Kościoła mieszkańcom Borku Mińskiego. Dziękuję bardzo serdecznie ofiarodawcom i osobom, które podjęły się trudu zbierania ofiar.
  • pewnej rodzinie Wólki Mińskiej za ofiarę 1000 zł, przekazaną na spłatę zobowiązań za wykonanie chóru i ławek w bocznej nawie. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Rocznica I Komunii Świętej

W przyszłą niedzielę w naszej wspólnocie parafialnej o godz. 9:00 rocznica I Komunii Świętej. Pamiętajmy w modlitwie o dzieciach przygotowujących się do rocznicy i o ich rodzinach.

Nabożeństwa czerwcowe

Bezpośrednio po Mszy świętej około o godz. 18:00, a we wtorki około 7:30 są odprawiane nabożeństwa czerwcowe. Włączmy się w modlitwę litanią do Serca Pana Jezusa śpiewaną przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

Modlitwa różańcowa

Zachęcam do modlitwy różańcowej w rodzinach codziennie o godz. 20:30 w intencji o zatrzymanie epidemii wirusa, siły i zdrowie dla personelu medycznego.

Dzień ojca

W środę przypada Dzień Ojca – pamiętajmy w modlitwach o naszych ojcach.

Rekrutacja

Księża Salezjanie wraz z gronem pedagogicznym Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. ks. A. Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim serdecznie zapraszają absolwentów szkoły podstawowej. Rekrutacja trwa do 10 lipca 2020r. Bliższe informacje są dostępne na tablicy ogłoszeń.

Msza Prymicyjna

W przyszłą niedzielę o godz. 17:00 Mszę Prymicyjną odprawi w naszej parafii tegoroczny neoprezbiter ks. Olgierd Filipowicz.

W tym tygodniu w liturgii: w środę – uroczystość św. Jana Chrzciciela