20 stycznia – II niedziela zwykła

Dzień Babci i Dziadka

Jutro będziemy przeżywać Dzień Babci a we wtorek Dzień Dziadka – życząc naszym kochanym dziadkom i babciom wszystkiego co najlepsze, pamiętajmy o nich w modlitwie.

• mieszkańcom Dłużki i Borku Mińskiego za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Mińska Mazowieckiego,
  • Panu Andrzejowi Bazylowi za troskę i odśnieżenie terenu przy kościele, bardzo serdeczne Bóg zapłać!
  • Panom: Marianowi Klimkowi, Robertowi Zapertemu za pomoc przy parafii, bardzo serdeczne Bóg zapłać!
  • dziękuję Panom: Arturowi i Ireneuszowi Radłowskim za wykonanie obudowy wentylacji w zakrystiach i salach nad zakrystiami, bardzo serdeczne Bóg zapłać za wykonanie tych prac.

Ogrzewanie

Ofiary składane dziś na tacę są przeznaczone na opłacenie należności za ogrzewanie. Bardzo serdecznie dziękuję za wyrozumiałość i pomoc ofiarodawcom.

Kolęda

Dobiega końca wizyta duszpasterska. Ofiary składane podczas kolędy przeznaczymy na spłatę długów powstałych przy budowie naszego kościoła.

Porządek kolędy

poniedziałek 21 stycznia od godz. 15:30 Wólka Mińska ul. Brzozowa, Wspólna, Boczna, Tęczowa, Krótka, Prosta
wtorek 22 stycznia od godz. 15:30 Wólka Mińska ul. Mazowiecka nr. nieparzyste, ul. Cicha, Olszowa
środa 23 stycznia od godz. 15:30 Mińsk Mazowiecki ul. Dębowa
czwartek 24 stycznia od godz. 15:30 Mińsk Mazowiecki ul. Chabrowa.

Bardzo serdecznie proszę, aby po Mszy świętej zgłosiły się osoby, które przyjadą po księdza na plebanię pół godziny przed rozpoczęciem kolędy.

Podziękowanie

Bardzo serdecznie dziękuję osobom, które zatroszczyły się i podwoziły księdza po kolędzie w minionym tygodniu. Dziękuję: Pani Elżbiecie Wielgopolanin, Pani Małgorzacie Paszkowskiej, Panu Januszowi Makosowi, Pani Renacie Trześkowskiej, Pani Annie Gromulskiej, Panu Pawłowi Tokarskiemu, Panu Andrzejowi Zielińskiemu, Pani Alicji Mantużyk, Pani Agnieszce Marczak, Panu Markowi Gańko, Panu Jarosławowi Borkowskiemu. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

1% podatku

Zachęcam do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej KRS 0000223182 z dopiskiem Caritas Wólka Mińska, wówczas część pozyskanej kwoty otrzyma nasza parafia. Więcej informacji na ulotkach przy wyjściu z kościoła i na plakacie w tablicy ogłoszeń.

W tym tygodniu w liturgii wspomnienie: jutro – św. Agnieszki dziewicy i męczennicy, w czwartek – św. Franciszka Salezego bp i Dr Kościoła, w piątek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w sobotę – św. Tymoteusza i Tytusa bp.