20 lutego – VII niedziela zwykła

• Mieszkańcom Wólki Mińskiej za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny Zdroje,
  • Panom: Marianowi Klimkowi, Robertowi Zapertemu, Przemysławowi Kruszewskiemu za pomoc przy parafii, bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Ogrzewanie kościoła

Ofiary składane dziś na tacę są przeznaczone na opłacenie należności za ogrzewanie. Bardzo serdecznie proszę o wyrozumiałość i pomoc na ten cel.

Goście w parafii

Dziś gościmy w naszej parafii, kleryków z Madagaskaru, którzy przygotowują się do święceń kapłańskich w Polsce. Po Mszach świętych będziemy mogli wesprzeć ich formację materialnie.

W tym tygodniu w liturgii wspomnienie: we wtorek – święto Katedry św. Piotra Apostoła, patronów Europy, w środę – św. Polikarpa bp i męczennika.

1% podatku

Zachęcam do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej KRS 0000223182 z dopiskiem Caritas Wólka Mińska, wówczas część pozyskanej kwoty otrzyma nasza parafia. Informacje z numerem KRS są wyłożone przy wyjściu z kościoła.