20 czerwca – XII niedziela zwykła

• mieszkańcom Wólki Mińskiej za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny Zdroje,
  • Panu: Marianowi Klimkowi za pomoc przy parafii w minionym tygodniu, serdeczne Bóg zapłać!
  • za ofiary na budowę kościoła mieszkańcom: Karoliny ul. Familijna, Piaskowa, Zdrojowa, Kamienna, Koszykowa, Główna, Wąskia, Pogodna, Północna, Zaciszna; Karoliny i Mińska Mazowieckiego ul. Małaszczyckiej, Andersa. Dziękuję bardzo serdecznie ofiarodawcom i osobom, które podjęły się trudu zbierania ofiar.
  • Państwu: Magdalenie Klimek i Piotrowi Zadunajskiemu, którzy wczoraj zawarli sakrament małżeństwa za udekorowanie kościoła kwiatami. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Czerwcówki

Bezpośrednio po Mszy świętej około o godz. 18:00, a we wtorki około 7:30 są odprawiane nabożeństwa czerwcowe. Włączmy się w modlitwę litanią do Serca Pana Jezusa śpiewaną przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

W tym tygodniu w liturgii: jutro – św. Alojzego Gonzagi zakonnika, w środę – Dzień Ojca – pamiętajmy w modlitwach o naszych ojcach, w czwartek uroczystość – Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Dziś zbiórka ofiar do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.

Sakrament małżeństwa

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Przemysław Maciej ŚWIĘTOCHOWSKI – kawaler z parafii tutejszej
i Ewelina ŚWIĘTOCHOWSKA z. d. BUDZYŃSKA – panna z parafii tutejszej – zapowiedź pierwsza

Kamil NALEWKA – kawaler z parafii tutejszej
i Marta KOSTYRA – panna z parafii tutejszej – zapowiedź druga

Sylwester SOCHACZEWSKI – kawaler z parafii tutejszej
i Anita SOCHACZEWSKA z. d. FILIPIAK – panna z parafii tutejszej – zapowiedź druga
Narzeczonych polecajmy modlitwie, jeśli ktoś zna przeszkody między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.