2 NIEDZIELA ZWYKŁA 15 STYCZNIA 2023

Bardzo dziękuję:

• Chórowi „Kanon” za śpiew i upiększenie naszej liturgii. Jednocześnie chór zaprasza po Mszy św. na 15 minutowy koncert kolęd.
  • drogim Parafianom i Gościom za obecność na tej Mszy św. i wspólną modlitwę
  • mieszkańcom Wólki Mińskiej za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny Zdroje.
  • Robertowi ZAPERTEMU za pomoc przy parafii w minionym tygodniu. Serdeczne Bóg zapłać!

Msza św. przygotowująca do rocznicy I Komunii Świętej

Dzisiaj odbędzie się Msza św. przygotowująca dzieci do ROCZNICY I Komunii Świętej. Serdecznie zapraszam dzieci wraz z rodzicami na godz. 12:15.

Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan

W środę rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus dał nam przykład modlitwy, abyśmy wszyscy stanowili jedno.

5 rocznica ingresu ks. Bpa Romualda Kamińskiego

W piątek przypada 5 rocznica ingresu Pasterza naszej Diecezji, ks. Bpa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy o modlitwie w Jego intencji wypraszając wszelkie potrzebne łaski dla Niego.

Dzień Babci i Dziadka

W sobotę, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w niedzielę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.

Msza św. przygotowująca do I Komunii Świętej

W przyszłą niedzielę odbędzie się Msza św. przygotowująca dzieci do I Komunii Świętej. Serdecznie zapraszam dzieci wraz z rodzicami na godz. 12:15.

Kolęda

Trwa wizyta rodzin naszej Parafii. W tym tygodniu odwiedzę:
16.01 – Poniedziałek od godz. 15:30 – Karolina: ul. Piaskowa, Familijna
17.01 – Wtorek od godz. 15:30 – Mińsk Mazowiecki: ul. Leśna i ul. Karpatczyków
18.01 – Środa od godz. 15:30 – Mińsk Mazowiecki: ul. Krasickiego (od Bocznej)
19.01 – Czwartek od godz. 15:30 – Mińsk Mazowiecki: ul. Paruzala (początek od ul. Kusocińskiego)
20.01 – Piątek od godz. 15:30 – Mińsk Mazowiecki: ul. Grabowa, ul. Dębowa
21.01 – Sobota od godz. 09:00 – Mińsk Mazowiecki: ul. Chabrowa
Program całej kolędy jest wywieszony na tablicy ogłoszeń. Jest również na naszej stronie internetowej.

Bardzo serdecznie dziękuję osobom, które podwoziły kapłana po kolędzie w minionym tygodniu, dziękuję za wszelkie przejawy troski, dziękuję również za ofiary złożone przy okazji tej wizyty. Jednocześnie bardzo proszę by na ten tydzień zgłosiły się po Mszy świętej osoby, które przyjadą po kapłana na plebanię 15 minut przed rozpoczęciem kolędy.

Zmiana

Do czasu zakończenia Kolędy Msze święte w tygodniu będą o godz. 7:00 a kancelaria parafialna będzie czynna po Mszy porannej.

Odszedł od nas

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Pawła SKOWRONKA, l. 44 z Karoliny Zdroje. Polećmy go Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Życzenia

Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki MB Dobrej Rady.