2 NIEDZIELA WIELKANOCNA 16 KWIETNIA 2023

Dziękuję:

• drogim Parafianom i Gościom za obecność na Mszy św. i wspólną modlitwę
  • mieszkańcom Dłużki i Borku Mińskiego za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Mińska Mazowieckiego.
  • Robertowi ZAPERTEMU za pomoc przy parafii w minionym tygodniu.
  • za ofiary przekazane na budowę Kościoła mieszkańcom Mińska Mazowieckiego z ul. Małaszczyckiej i Andersa. Bardzo Dziękuję ofiarodawcom i osobom, które podjęły się trudu zbierania ofiar.

Niedziela Miłosierdzia Bożego

Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Do tego święta przygotowywaliśmy się poprzez nowennę. O godz. 15:00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Za odmówienie Koronki przed Najświętszym Sakramentem można zyskać odpust zupełny. Zachęcam, aby rodziny wzięły udział w tym zawierzeniu się Bożemu Miłosierdziu. Adoracja będzie do Mszy świętej wieczornej

Dzieła charytatywne „CARITAS”

Dzisiejsze ofiary składane do puszek będą przeznaczone jest na dzieła charytatywne „CARITAS” w naszej Diecezji.

Msza przygotowująca do rocznicy I Komunii Św.

Msza św. przygotowująca dzieci do Rocznicy I Komunii Świętej odbędzie się dzisiaj o godz. 12:15. Serdecznie zapraszam dzieci wraz z rodzicami.

Niedziela Biblijna

Przyszła niedziela, 23 kwietnia, na mocy decyzji Konferencji Episkopatu Polski we wszystkich diecezjach w Polsce obchodzona będzie jako Niedziela Biblijna, która rozpocznie następujący po niej Tydzień Biblijny.

Msza przygotowująca do I Komunii Św.

Msza św. przygotowująca dzieci do I Komunii Świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 12:15. Serdecznie zapraszam dzieci wraz z rodzicami.