19 września – XXV niedziela zwykła

• mieszkańcom Dłużki i Borku Mińskiego za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Mińska Mazowieckiego,
  • Panom: Marianowi Klimkowi, Robertowi Zapertemu za pomoc przy parafii w minionym tygodniu, serdeczne Bóg zapłać!
  • Państwu: Natalii Parol i Sebastianowi Kozieł, którzy zawarli sakrament małżeństwa za udekorowanie naszego kościoła kwiatami. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Praktyki akolickie

Dziś kończą się miesięczne praktyki akolickie w naszej parafii alumna Michała Kaczmarczyka, który po wakacjach będzie kontynuował formację seminaryjną na piątym roku Seminarium. Przez ten krótki czas kleryk Michał wniósł bardzo wiele dobra, które na trwałe pozostanie pośród nas. Dlatego nie mówimy żegnaj tylko do zobaczenia. Pamięcią w modlitwie będziemy wsparciem duchowym w formacji kleryka Michała do święceń diakonatu i kapłaństwa.

Spotkanie

Dziś po Mszy świętej o godz. 12:15 spotkanie organizacyjne dla rodziców wraz z dziećmi klas IV przygotowujące do I rocznicy Komunii Świętej.

Zbiórka dla ministrantów

Zapraszam ministrantów i chętnych kandydatów na ministrantów na zbiórkę w sobotę o godz. 9:00 w kościele.

Wszystko o Prymasie Tysiąclecia

W przyszłą niedzielę po Mszach świętych, będzie można nabyć książkę „Wszystko o Prymasie Tysiąclecia”, wydanie specjalne z okazji beatyfikacji, w promocyjnej cenie 10 zł zamiast 14,99 zł.

Pomoc poszkodowanym Afgańczykom

W dniu dzisiejszym po Mszach świętych prowadzona jest zbiórka ofiar do puszek jako pomoc poszkodowanym Afgańczykom.

W tym tygodniu w liturgii: jutro – św. męczenników Andrzeja Kim Taeong, prezbitera Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, we wtorek – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w czwartek – św. Ojca Pio z Pietrelciny, po Mszy świętej modlitwa przez wstawiennictwo św. Ojca Pio i błogosławieństwo relikwiami. Dziś rozpoczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.