19 stycznia – II niedziela zwykła

Kurs przedmałżeński

W piątek 31 stycznia około godz. 18:00 w kaplicy rozpocznie się kurs przedmałżeński. Zapraszam narzeczonych, którzy w najbliższym czasie zamierzają zawrzeć sakrament małżeństwa. Spotkania będą kilka razy w tygodniu, aby skrócić czas trwania kursu.

• mieszkańcom Dłużki i Borku Mińskiego za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Mińska Mazowieckiego,
  • osobom, które zatroszczyły się i podwoziły księdza po kolędzie w minionym tygodniu, dziękuję: Panu Wojciechowi Perzynie, Panu Grzegorzowi Lazarowiczowi, Pani Teresie Baranowskiej, Panu Januszowi Jędrasikowi, Państwu Annie i Tomaszowi Rek, Panu Edwardowi Rogali, Panu Jarosławowi Borkowskiemu bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Koncert kolęd

Dziś w naszym kościele o godz. 16:30 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Chóru Kameralnego KANON z Siennicy. Bardzo serdecznie zapraszam.

Dzień Babci i Dziadka

We wtorek będziemy przeżywać Dzień Babci a w środę Dzień Dziadka. Życząc naszym kochanym dziadkom i babciom wszystkiego co najlepsze, pamiętajmy o nich w modlitwie.

Kolęda

Trwa Wizyta Duszpasterska. Ofiary, składane podczas kolędy przeznaczymy na spłatę długów powstałych przy budowie naszego kościoła.

Porządek kolędy:

• poniedziałek 20 I od godz. 15:30 – Mińsk Mazowiecki ul. Grabowa, ul Dębowa
  • wtorek 21 I od godz. 15:30 – Mińsk Mazowiecki ul. Chabrowa
  • środa 22 I od godz. 15:30 – Mińsk Mazowiecki ul. Sikorskiego nr nieparzyste i końcówka parzystych do nr 50
  • czwartek 23 I od godz. 15:30 – Mińsk Mazowiecki ul. Sikorskiego nr parzyste od 2 do 48
  • piątek 24 I od godz. 15:30 – Mińsk Mazowiecki ul. Paruzela (początek od ul. Kusocińskiego)
  • sobota 25 I od godz. 9:00 – Mińsk Mazowiecki ul. Kusocińskiego (początek od ul. Leśnej)
  • niedziela 26 I od godz. 13:30 – Karolina ul. Główna od nr 104 do nr. 80 i 69

Bardzo serdecznie proszę, aby po Mszy świętej zgłosiły się osoby, które przyjadą po księdza na plebanię pół godziny przed rozpoczęciem kolędy.

1% podatku

Zachęcam do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Caritas Diecezji Warszawsko – Praskiej KRS 0000223182 z dopiskiem Caritas Wólka Mińska, wówczas część pozyskanej kwoty otrzyma nasza parafia. Więcej informacji na plakacie w tablicy ogłoszeń.

W tym tygodniu w liturgii wspomnienie: we wtorek – św. Agnieszki dziewicy i męczennicy, w piątek – św. Franciszka Salezego bp i Dr Kościoła, w sobotę – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.