18 listopada – XXXIII niedziela zwykła

Dziękuję bardzo serdecznie

• mieszkańcom Mińska Mazowieckiego za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Wólki Mińskiej,
  • dziękuję bardzo serdecznie Panu: Marianowi Klimkowi za pomoc przy parafii

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Za tydzień (25 listopada), od rana do południa, przy naszym kościele – Wojskowa Komenda Uzupełnień w Mińsku Mazowieckim wystawi stanowisko promocyjno-informacyjne, dotyczące naboru do ochotniczych form służby wojskowej pod hasłem „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”.

W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – św. Rafała Kalinowskiego, w środę – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, w czwartek – św. Cecylii dziewicy i męczennicy, w sobotę – św. męczenników Andrzeja Dung-Lac prezbitera i towarzyszy. W przyszłą niedzielę uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok kościelny, dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej zapraszam na Mszę o godz.11:00.

Rekolekcje Adwentowe

Nasze parafialne Rekolekcje Adwentowe będą od 9 do 11 grudnia, poprowadzi je Ks. Tomasz Kamieński. Szczegółowy program Rekolekcji jest na tablicy ogłoszeń parafialnych, oraz na stronie internetowej parafii.

Zbiórka ofiar

Dziś zbiórka ofiar do puszek na Seminarium Duchowne. Ofiarodawcom składam Bóg zapłać!