18 kwietnia -III niedziela Wielkanocy

1. Dziękuję bardzo serdecznie:

• mieszkańcom Mińska Mazowieckiego za posprzątanie naszego kościoła. Bardzo serdeczne Bóg zapłać! W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Wólki Mińskiej,
  • Panom: Michałowi Kowalczykowi, Robertowi Zapertemu i Dawidowi Radłowskiemu za pomoc w rozebraniu dekoracji wielkanocnej.

Spotkanie dla młodzieży

Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w środę 21 kwietnia w kościele po Mszy świętej o godz. 17:30.

Opłacenie należności za ogrzewanie kościoła

Ofiary składane w przyszłą niedzielę na tacę będą przeznaczone na opłacenie należności za ogrzewanie. Bardzo serdecznie proszę o wyrozumiałość i pomoc na ten cel.

Ministranci

Dziś podczas Mszy świętej o godz. 11:00 dwóch chłopców poprzez promocję zostało włączonych do służby liturgicznej ołtarza. Rodzicom gratulujemy wychowania w wierze synów, a nowo promowanym ministrantom życzymy wytrwałości w posłudze.

W tym tygodniu w liturgii: w piątek – uroczystość św. Wojciecha Bp i męczennika głównego patrona Polski, z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.