17 lutego – VI niedziela zwykła

• mieszkańcom Karoliny za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Dłużki i Borku Mińskiego,
  • Panom: Marianowi Klimkowi, Michałowi Kowalczykowi, Robertowi Zapertemu za pomoc przy parafii, bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Wybory sołtysa

We wtorek 19 lutego o godz. 17:30 w sali po dawnej kaplicy odbędą się wybory sołtysa i rady sołeckiej Wólki Mińskiej.

Kurs przedmałżeński

W piątek rozpoczął się kurs przedmałżeński. Najbliższe spotkanie w środę o godz. 18:00.

Sakrament Bierzmowania

W sobotę 23 lutego po Mszy świętej spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.

Opłacenie należności za ogrzewanie

Ofiary składane w przyszłą niedzielę na tacę będą przeznaczone na opłacenie należności za ogrzewanie. Bardzo serdecznie proszę o wyrozumiałość i pomoc.

W tym tygodniu w liturgii: w piątek – święto Katedry św. Piotra Apostoła, w sobotę – św. Polikarpa bp i męczennika.