17 listopada – XXXIII niedziela zwykła

Klerycy w naszej parafii

Dziś gościmy w parafii kleryków z naszego Seminarium Duchownego wraz z księdzem prokuratorem odpowiedzialnym za gospodarcze funkcjonowanie Seminarium. Zgodnie z zapowiedzią z minionej niedzieli ofiary składane na tacę są przeznaczone na Seminarium Duchowne.

• mieszkańcom Mińska Mazowieckiego za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Wólki Mińskiej,
  • Panu: Marianowi Klimkowi za pomoc przy parafii, serdeczne Bóg zapłać!
  • za ofiary na budowę Kościoła mieszkańcom: Dłużki; Borku Mińskiego;Karoliny ul. Kamiennej, Koszykowej, Głównej, Wąskiej, Pogodnej, Północnej; Mińska Mazowieckiego ul. Sikorskiego. Dziękuję bardzo serdecznie ofiarodawcom i osobom, które podjęły się trudu zbierania ofiar.
  • pewnej osobie z Karoliny za ofiarę 500 zł, pewnej rodzinie z Mińska Makowieckiego z ul. Krasickiego za ofiarę 500 zł, pewnej rodzinie z Mińska Makowieckiego z ul. Sikorskiego za ofiarę 800 zł przekazane na spłatę zobowiązań za zakup granitu na posadzkę do naszego kościoła. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Kalendarze

Jest jeszcze kilka kalendarzy ściennych na rok 2020 w cenie 5 zł. Dochód przeznaczymy na budowę naszego kościoła.

W tym tygodniu w liturgii: jutro – Bł. Karoliny Kózkówny dziewicy i męczennicy, w środę – św. Rafała Kalinowskiego, w czwartek – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, w piątek – św. Cecylii dziewicy i męczennicy. W przyszłą niedzielę uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok kościelny.