16 września – XXIV niedziela zwykła

• mieszkańcom Karoliny Zdroje za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny,
• dziękuję bardzo serdecznie Panom: Michałowi Kowalczykowi, Marianowi Klimkowi, Robertowi Zapertemu, Janowi Bieńkowskiemu za pomoc przy parafii. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Dziękuję bardzo serdecznie pewnej rodzinie z Mińska Mazowieckiego za ofiarę 1000 zł przekazaną na budowę naszego kościoła. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Dziękuję Państwu Klaudii Baczewskiej i Marcinowi Lipińskiemu, którzy zawarli wczoraj sakrament małżeństwa za udekorowanie kościoła kwiatami. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Książka i kalendarz

Po Mszach świętych, są do nabycia: książka „Wszystko o Janie Pawle II” – wydanie specjalne z okazji 40 rocznicy wyboru na stolicę apostolską w promocyjnej cenie 10 zł zamiast 14,99zł, oraz kalendarze ścienne na rok 2019 w cenie 5 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczymy na budowę naszego kościoła.

Wspieramy potrzebujących

Za tydzień po każdej Mszy świętej będzie możliwość wesprzeć dobrowolnymi ofiarami dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin. Za okazany dar serca będzie można wziąć w zamian różnego rodzaju artykuły szkolne.

W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – św. Stanisława Kostki patrona Polski, a także dzieci i młodzieży, w czwartek – św. męczenników Andrzeja Kim Teagon, prezbitera Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w piątek – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Rozpoczynają się również kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.